Descoperiți închirieri de vacanță în Croația, Muntenegru și Slovenia

Apartamente "Lu-Ka", Brela

Descriere

Apartamente Mo-Ka este situat într-o parte din Brela numit Stomarica, pe un mic deal, înconjurat de măslini și pini și cu vedere la mare și la Insulele. Pe partea de nord a casei are vederi frumoase la munte Biokovo. Casa este situat la 160 m de mare si plaja, care este ușor în sus. Casa are 3 apartamente pe două etaje separate. Acesta are 5 locuri de parcare pentru autoturisme si chiar animale de companie sunt binevenite. Distinșii noștri oaspeți au la dispoziție grătar mare situat în spatele casei, și Wi-Fi gratuit. Bine ati venit la!

Recenzii

Ai stat aici?

Robert Mayer

Sunday, December 30, 2012
We had the best time at this accommodation. Apartments are very good, clean and the terrace is big with excellent view. The owners are friendly and helpful. We will be returning to this apartment.

Helena Bodláková

Sunday, August 5, 2012
Apartmán Lu-ka Brela, pekná oblasť, nádherné more aj okolie, nie vhodné pre malé deti, je tam strašne veľa schodov a kopcov,naozaj strmých, Majitelia tohoto apartmánu veľmi neochotný, niekedy nás ani nepozdravili, ani jeden krát sa nás neopýtali či sa nám páči, či niečo nepotrebujeme, napr.poradiť, v posledný večer prišiel s nami robiť majiteľ bordel niečo v tom zmysle, že máme dávno spať a už je večierka a rušíme susedov, pritom sme tam mali dve maličké deti, ktoré dávno spinkali, tak určite by sme nevrieskali, ani jeden večer sme nerobili cirkus len sme sedeli na terase dve rodiny a rozprávali, možno sa sem tam zasmiali. Mali sme zlé skúsenosť aj s tým, že každé ráno nás budili pred šiestou smetiari a domáci, pretože odchádzali do práce 2 autá a 1 motorka a do tých kopcov auto vytáčali tak, že by to počuli aj o dve uličky ďalej a je tam veľlký problém s parkovaním. Na dovolenke sa nám páčilo, prekonali sme aj schody, ale posledný večer v nás zanechalo veľké sklamanie.
De la 10 - 22 noapte(ți)
Stați puțin 1 noapte (s)
Ivana i Marko Zelić
+385 21 618 246
De la 10 - 22 noapte(ți)
Contact